środa, 21 lutego 2018 . [ kurs walut ] [ pkt.pl ] [ pkp.pl ] [ kontakt ] [ promocja ] [ rss ]
ZABRZEG.net.pl
:: Strona główna
:: Zabrzeg
:: Instytucje
:: Sport
:: Kultura
:: Zdrowie
:: Komunikacja
:: Wyszukiwarka
:: Plan 2008-2015

:: Kontakt
:: Mapa serwisu
:: Linki
:: Promocja
:: Strony Cz-Dz
:: Forum
:: Taroki
:: Memoriał
:: Pogoda


CzechoBiznes.pl // internetowy katalog firm

Bookmark and Share

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe podawane w formularzach na stronie portalu nie są udostępnione osobom trzecim oraz nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie osoby korzystającej z portalu za wyjątkiem tych prezentowanych na stronie.

Adresy IP są analizowane aby pomóc w diagnozowaniu problemów, administrowania stroną oraz do analizy statystyk odwiedzin i śledzenia czynności użytkownika na stronie.

Autorzy portalu dokładają wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie pochodziły z wiarygodnych źródeł, były sprawdzone i rzetelne, przy czym nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania prezentowanych informacji.

Autorzy portalu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników na forum, w komentarzach, itd. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania oraz zmiany treści wypowiedzi które są sprzeczne z polskim prawem oraz powszechnie przyjętymi normami życia społecznego.

Przeglądarka internetowa może przechowywać pliki tekstowe na dysku komputera (tzw. "cookies"). Każda przeglądarka posiada jednak opcję wyłączenia tego mechanizmu. Dane umieszczone w plikach tekstowych cookies nie umożliwiają identyfikacji użytkownika a jedynie służą do przechowywania danych wewnętrznych strony internetowej. Nie są w nich przechowywane dane osobowe.

Niniejsza strona zawiera linki do innych stron. Nie jesteśmy odpowiedzialni za treść oraz praktyki związane z ochroną danych osobowych innych stron.

wyszukaj połączenie PKP
z:
do:
data:
godzina:
walutakupnosprzedaż
1 USD3,32573,3929
1 EUR4,10574,1887
1 CHF3,55983,6318
1 GBP4,65104,7450
źródło: NBP.pl więcej...
firma, produkt, usługa...

miejscowość, powiat...

Prawa autorskie do większości materiałów i wiadomości zamieszczonych w serwisie należą do redakcji portalu. . . . . . [ góra ]
SPAM STOP! | Copyright © 2005-2009 by djh & Mooris | web@zabrzeg.net.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone! | Polityka prywatności | agencja interaktywna, projektowanie stron internetowych